2 września 2018

Plan działań

Przed złożeniem pozwu do sądu odbyło się kilka spotkań z inicjatorami postępowania grupowego podczas których omówione zostały ogólne założenia pozwu i plan działań.

Spośród grupy wyłoniliśmy liderów, którzy na podstawie wewnętrznego porozumienia między członkami grupy będą zajmować się poszczególnymi zadaniami (kontakt z mediami, PR, przepływ informacji, wewnętrzna organizacja grupy).

Obecnie w skład grupy wchodzi około 400 osób, wciąż jednak przyjmujemy nowe zgłoszenia.

24 czerwca 2020 roku pozew grupowy trafił do Sądu Okręgowego w Warszawie.

15 marca 2023 roku pozew został prawomocnie przyjęty do rozpoznania w postępowaniu grupowym.

UWAGA: obecnie wszelkie nowe zgłoszenia trafiają na listę rezerwową oczekujących na przystąpienie do postępowania grupowego. Oczekujemy na ogłoszenie o wszczęciu postępowania grupowego.

O możliwości formalnego przystąpienia do postępowania grupowego powiadomimy wszystkie zainteresowane osoby. Powinno to nastąpić już wkrótce.

Informujemy również, iż nie odpowiadamy na indywidualne pytania dotyczące treści pozwu, celu pozwu grupowego, założeń pozwu, podstaw prawnych i faktycznych pozwu oraz tego kto może przystąpić do postępowania grupowego – takie informacje wszyscy zainteresowani mogą uzyskać analizując informacje na stronie zjednoczenikredytobiorcy.pl do której odsyłamy wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do postępowania grupowego

Zapraszamy również do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, które znajdą Państwo tutaj

Dane kontaktowe kancelarii znajdą Państwo na stronie www.gorski-radcaprawny.pl