2 września 2018

Plan działań

Odbyło się już kilka spotkań z inicjatorami postępowania grupowego podczas których omówione zostały ogólne założenia pozwu i plan działań.

Wyłoniliśmy już spośród grupy liderów, którzy na podstawie wewnętrznego porozumienia między członkami grupy będą zajmować się poszczególnymi zadaniami (kontakt z mediami, PR, przepływ informacji, wewnętrzna organizacja grupy).

Obecnie w skład grupy wchodzi około 400 osób, wciąż jednak przyjmujemy nowe zgłoszenia.

24 czerwca 2020 roku pozew grupowy trafił do Sądu Okręgowego w Warszawie.

Zapraszamy również do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, które znajdą Państwo tutaj

Dane kontaktowe kancelarii znajdą Państwo na stronie www.gorski-radcaprawny.pl

 

UWAGA: obecnie wszelkie nowe zgłoszenia trafiają na listę rezerwową oczekujących na przystąpienie do postępowania grupowego. Gdy sąd podejmie decyzję o ogłoszeniu o wszczęciu postępowania grupowego, nowe osoby będą mogły przystąpić do postępowania grupowego. Nie wiemy kiedy to nastąpi. O możliwości formalnego przystąpienia do postępowania grupowego powiadomimy wszystkie zainteresowane osoby.

Informujemy również, iż nie odpowiadamy na indywidualne pytania dotyczące treści pozwu, celu pozwu grupowego, założeń pozwu, podstaw prawnych i faktycznych pozwu oraz tego kto może przystąpić do postępowania grupowego – takie informacje wszyscy zainteresowani mogą uzyskać analizując informacje na stronie zjednoczenikredytobiorcy.pl do której odsyłamy wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do postępowania grupowego.